“Sărbătorim ospitalitatea, aniversăm tradiţia!” În data de 15 Mai 2019, complexul agroturistic “Grădina Vlahiia” din Snagov (câştigător al marelui premiu Margareta de Aur) a fost gazda evenimentului aniversar “Sărbătorim ospitalitatea, aniversăm tradiţia!”.- 25 de ani de activitate pentru Asociaţia Naţională de Tursim, Rural, Ecologic şi Cultural – ANTREC România şi 15 ani de ediţii pentru revista “Vacanţe la ţară”. Iată […]
![Aniversare 25 de ani de activitate ANTREC](https://www.antrectulcea.org/wp-content/uploads/2019/11/fotoo-750x430.jpg)