Asociaţia de Dezvoltare în Afaceri, împreună cu partenerii implicaţi în proiectul “Dezvoltare durabilă a resurselor umane pentru turismul rural românesc!”, au organizat în perioada 16 – 18 iunie, în localitatea Crişan (pe braţul Sulina), judeţul Tulcea, workshop-ul pentru transfer de experienţă, eveniment derulat în cadrul Activităţii A.6 – Dezvoltare parteneriat transnaţional pentru schimb şi integrare de bune practici în dezvoltarea […]
![Workshop pentru transfer de experienţă, 16 – 18 iunie 2010, Crişan, Tulcea organizat de Asociaţia de Dezvoltare în Afaceri, împreună cu partenerii implicați în proiectul “Dezvoltare durabilă a resurselor umane pentru turismul rural românesc!”](https://www.antrectulcea.org/wp-content/uploads/2019/11/ADA.jpg)